Schöne Wohnung für 2 Erwachsene und 1 oder 2 Kinder. Der Balkon bietet einen schönen Blick auf das Meer und die Altstadt von Rab.
Skvělé místo. Předčilo naše očekávání. Majitelka je velmi milá, poradí, vše ukáže. Apartmany má čisté, jsou pěkné. Nic nám nechybělo. Pokud pojedeme na Rab, rozhodně jedině sem! Děkujeme za velmi příjemný pobyt :)